Learn Chinese - (Beginner to Advanced)

Orta ve ileri düzeyde Çince öğrenme kılavuzu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 49.99$
  • Boyut 1.63 GB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Innovative Language Learning, LLC
Learn Chinese Mac bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz orta ve ileri seviyede Çince öğrenebileceğiniz harika bir proğramdır. İçerisinde bir çok vidyo ders anlatımı bulunan Learn Chinese Çinceyi geliştirmeyi daha kolay ve anlaşılır hale getirmiştir.

Learn Chinese Mac bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz orta ve ileri seviyede Çince öğrenebileceğiniz harika bir proğramdır. İçerisinde bir çok vidyo ders anlatımı bulunan Learn Chinese Çinceyi geliştirmeyi daha kolay ve anlaşılır hale getirmiştir.

Learn Chinese orta ve ileri seviyede bir eğitim proğramı olduğu için ilk defa öğrenecek olanlara Learn Chinese başlangıç seti tavsiye edilmektedir. Daha sonra Learn Chinese orta ve ileri seviye eğitim setleriyle de Çincenin daha da derinlerine inebilmenizi sağlamaktadır.
Learn Chinese için temel kelime ve cümleler yerli konuşmacılar tarafından kaydedilmiştir. Bu yüzden öğrenmek istediğiniz kelimeler yada cümleler daha önce sizin yerinize ön görülmüştür.

Learn Chinese resimli dijital kartları, menü okuyucu ve hızlı arama seçenekleriyle oldukça keyifli ve kolay bir kullanıma sahiptir.
Learn Chinese başlangıç konuşmaları, gramer bilgileri, temel seyahat cümleleri, resimli bilgi kartları, ve konuşurken çeviri özelliği ile tasarlanmış bir dil kılavuzudur.

Daha Fazla Göster
Learn Chinese - (Beginner to Advanced) indir